تولیدات شرکت زیلمت ایتالیا

تولیدات شرکت زیلمت ایتالیا شامل: ۱- منبع دیافراگمی ( تحت فشار) زیلمت ایتالیا ۲- منبع پکیجی زیلمت ایتالیا ۳- مدل صفحه ای زیلمت ایتالیا

منابع تحت فشار زیلمت خود به دو دسته تقسیم می شود:‌۱- منبع تیوپی قرمز رنگ زیلمت :‌در این نوع از منابع تحت فشار زیلمت تیوپ در صورت ترکیدگی یا سوراخ شدن تیوپ ، می توان آن را تعویض کرد و دمای مجاز سیال در این نوع منابع از ۰ تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد می باشد.

۲- منبع دیافراگمی آبی رنگ زیلمت:

تیوپ داخل این نوع از مخازن زیلمت غیر قابل تعویض می باشد که چنانچه در اثر استهلاک یا ترکیدگی تیوپ، قادر به تعویض تیوپ نخواهید بود و باید کل مخزن تعویض گردد.

این نوع از منابع تحت فشار زیلمت بیشتر برای استفاده در سیستم های گرمایشی نظیر منبع انبساط دیگ آبگرم مورد استفاده قرار می گیرد.

از منبع تحت فشار آبی رنگ و قرمز رنگ زیلمت برای دفع ضربه قوچ( چکشی) بوستر پمپ آب و پمپ آب خانگی نیز استفاده می شود.

از وظایف منبع تحت فشار زیلمت برای مصارف آبرسانی می توان به کاهش تعداد دفعات روشن و خاموش شدن پمپ آب،‌ذخیره نسبی آب ( با توجه به حجم مخزن) ، بالانس فشارآب مصرفی در سیستم لوله کشی منازل و آپارتمان ها، بالانس آب مبدل های حرارتی ساختمان ها نظیر دیگ آبگرم ، می توان اشاره کرد.

راهنمایی نصب و نگهداری منابع تحت فشار زیلمت ایتالیا :‌

  • منبع تحت فشار زیلمت ایتالیا را بر اساس فشار کاری پمپ آب انتخاب می نمایند،‌ با توجه به این نکته باعث جلوگیری از ترکیدگی پوسته فلزی مخزن تحت فشار می گردد.
  • منبع دیافراگمی و تیوپی زیلمت ایتالیا را با توجه به حجم مصرفی آب انتخاب نمایید.
  • در خروجی پمپ آب از شیر یکطرفه جهت جلوگیری از برگشت آب داخل لوله ساختمان به داخل منبع تحت فشار و تخلیه آب داخل مخزن به داخل هوزینگ پمپ در هنگام خاموش شدن پمپ استفاده شود.
  • در قسمت ورودی ( مکش) پمپ آب از شیر صافی جهت جلوگیری از ورود ریز املاح به داخل پمپ آب و در نهایت مخزن تحت فشار استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + پانزده =