خرید منبع تحت فشار زیلمت

راهنمای انتخاب و خرید منبع تحت فشار ۲۰۰ لیتری دیافراگمی زیلمت

منبع انبساط زیلمت

منبع زیلمت تحت فشار را به عنوان مخزن پمپ آب نیز می توان به شمار آورد که پمپ این محصول نیز دارای نقش بسیار مهمی در تاسیسات یک ساختمان می باشد و همیشه با توجه به حجم موجود در آن مقداری آب را در خود نگهداری می نمایند.
منبع تحت فشار  تیوپی زیلمت نکته قابل توجه این است که هر چه حجم منبع فشار زیلمت (zilmet pressure tank) بیشتر باشد به پمپ موجود در دستگاه فشار کمتری وارد می شود و در هنگام نصب این منابع تحت فشار (Pressure vessel) در پروژه های ساختمانی نیاز به تنظیم مجدد فشار باد دارد.
منابع تحت فشار زیلمت به دو نوع تیوپی و دیافراگمی تقسیم می گردند. ظرفیت منابع تحت فشار زیلمت از ۲۴ لیتر الی ۱۰۰۰ لیتری بوده و از نظر فشار کارکرد به دو دسته ۱۰ بار و ۱۶ بار تقسیم می شوند. منابع تیوپی زیلمت دارای بدنه کربن استیل، فلنچ استیل و تیوپ لاستیکی EPDM بوده و قابلیت کارکرد در دمای -۱۰ الی +۹۹ درجه سانتیگراد را دارند. کانکشن مدل های ULtra Pro (تیوپی ۱۰ بار) تا ظرفیت ۱۰۰ لیتر ۱ اینچ بوده و در ظرفیت های بالاتر ۱/۲ ۱ اینچ میباشند. مدلهای Ultra Pro 16 Bar (دیافراگمی ۱۶ بار) قابلیت کارکرد در دمای -۱۰ الی +۷۰ درجه سانتیگراد در ۱۶ بار را داشته و در ظرفیت ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ لیتری در بازار موجود می باشند.
منبع تحت فشار نوعی از منابع انبساط بسته بوده که در سیستم های آبرسانی خانگی و پکیج های گرمایشی کاربرد دارد. ساختمان کلی منبع تحت فشار دیافراگمی از یک قسمت که حاوی گاز نیتروژن و یک قسمت خالی که با آب پر می شود تشکیل شده و این دو قسمت توسط یک دیافراگم لاستیکی از هم جدا می شوند. زمانی که قسمت خالی از آب پر می شود، گاز نیتروژن متراکم شده و فشار آب و در نتیجه فشار سیستم را بالا می برد. یکی از نکات در مورد منابع تحت فشار دیافراگمی چک کردن سالم بودن دیافراگم لاستیکی است، که در صورت خرابی در دراز مدت، تعویض آن الزامی می باشد. در منابع تحت فشار تیوپی اساس کار مانند نوع دیافراگمی بوده ولی بجای دیافراگم از تیوپ استفاده می گردد. نکته مهم در اینجا هزینه خرید اولیه پایین تر منابع تیوپی است. اما سبب پایین آمدن طول عمر سیستم های تیوپی و احتمال خرابی انها می شود.
در سایت آوین پمپ مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده منبع تحت فشار ۲۰۰ لیتری دیافراگمی زیلمت، با گارانتی اصلی، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

ویژگی های منبع تحت فشار ۲۰۰ لیتری دیافراگمی زیلمت

دارای کیفیت بالا در ساخت تیوپ داخلی
دارای جنس بدنه از آلیاژ استیل کربن
دارای فشار کارکرد ۱۶ بار
دارای قطعات جانبی به وفور
قابلیت نصب بصورت افقی در برخی مدلها
دارای ظرفیت ۲۰۰ لیتر
تست شده تحت استاندارد اروپایی
ساخت کشور ایتالیا

گارانتی منبع تحت فشار ۲۰۰ لیتری دیافراگمی زیلمت

منبع تحت فشار ۲۰۰ لیتری دیافراگمی زیلمت دارای گارانتی اصالت و سلامت کالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =